REZERVOVAT TERMIN BITVY

NOVINKA - Junior Paintball

Pro děti do 12 let !

Naše hřiště

Naše Prosečské paintballové hřiště se nachází pár desítek metrů od malebného města Proseč a v blízkosti CHKO Toulovcovi maštale. Je umístěno v lese s nerovnostním terénem ,vedle bývalého prosečského lomu.Překážky jsou udělány z vojenských beden a z přírodních překážek. Je zde i skalní výstupek, který se s oblibou používá jako strategické místo a je i dobýván. Je zde možnost parkování. Příjezdová cesta je asfaltová. Nečekejte ale u nás all inclusive zázemí ;-) . Nejedete sem za luxusem , ale za dřinou,potem a krví!! Pokud čekáte pohodlná křesla,sprchy a švédské stoly tak Vás musíme zklamat;-) Ale když zapojíte fantazii,může to být i tak! ;-). Po domluvě je možno občerstvení zajistit.

No a v roce 2023 jsme otevřeli další lokaci vedle westernového městečka v Dolech u Luže. Zatím je ve fázi tvoření ale již se tam dá hrát. Tento prostor chceme pojmout jinak. Něco ve stylu "vietkong" ale bez pastí a vietnamců v tunelech :-). Hřiště je více zarostlé, snažíme se budovat zákopy a  a bunkry v podobném stylu. Saloon je ale plný chlastu a po domluvě i teplého a grilovaného jídla, je zde možnost ubytování buď ve stylových pokojích a nebo ve stanu. Více k ubytování na  https://www.westerndoly.cz/ .

 

Těší se na Vás celý náš kolektiv charizmatických a pohledných instruktorů, kteří pro Vás připraví den nevšedních a nezapomenutelných zážitků :-)

 

Paintu zdar !!