REZERVOVAT TERMIN BITVY

Za vystřílení 10 000 kulí sud piva jako pozornost!!

Zřizovatel akce má půjčení vybavení ZDARMA!!

Naše hřiště

Vlastníme dvě paintballová hřiště. Jedno v Proseči a druhé v Uhlířských Janovicích

Naše prosečské paintballové hřiště se nachází pár desítek metrů od malebného města Proseč a v blízkosti CHKO Toulovcovi maštale. Je umístěno v lese s nerovnostním terénem ,vedle bývalého prosečského lomu.Překážky jsou udělány z vojenských beden a z přírodních překážek.Je zde i skalní výstupek,který se s oblibou používá jako strategické místo a je i dobýván.Je zde možnost parkování.Příjezdová cesta je asfaltová.Nečekejte ale u nás all inclusive zázemí ;-) . Nejedete sem za luxusem , ale za dřinou,potem a krví!! Pokud čekáte pohodlná křesla,sprchy a švédské stoly tak Vás musíme zklamat;-) Ale když zapojíte fantazii,může to být i tak! ;-).Po domluvě je možno občerstvení zajistit.

Paintballové hřiště u Uhlířských Janovic je v listnatém lesíku poblíž vesnice Žíšov.I v něm jsou dělané překážky z dřevěných desek a vojenských beden.Je zde možnost parkování přímo u hřiště.Stejně i zde platí že luxus zde nehledejte ;-) Po domluvě i zde je možné zajistit občerstvení!!

 

Těší se na Vás celý náš kolektiv charizmatických a pohledných instruktorů,kteří pro Vás připraví den nevšedních a nezapomenutelných zážitků :-)

 

Paintu zdar !!